بهترین اسکین کر اصفهان | درمان خطوط زیر چشم

راهکارهای درمان خطوط زیر چشم را بشناسید :

چگونه خطوط زیر چشم را کاهش دهیم؟

برای درمان خطوط زیر چشم را با کمک روش های زیبایی کاهش دهید. البته، این روش ها را باید متخصص پوست یا متخصص زیبایی آموزش دیده انجام دهد.

  • لایه برداری شیمیایی

لایه‌برداری شیمیایی، سلول های مرده‌ی پوست را از بین می برد و رشد سلول های جدید را تقویت می‌کند. لایه برداری چروک های عمیق را درمان نمی‌کند و تأثیری بر سفت شدن پوست شل ندارد، اما خطوط نازک دور چشم را کاهش می‌دهد.

  • پُرکننده (فیلِر)

پرکننده های پوستی به زیر پوست یا دور چشم تزریق می شوند تا ظاهر صورت را خوشایندتر نشان دهند. این درمان موقت و ماندگاری آن ۶ ماه یا ۲ سال است.

بهترین اسکین کر اصفهان | کاربردهای درمانی زیبایی تزریق فیلر

بیشتر بخوانید :

کاربردهای درمانی زیبایی تزریق فیلر

تفاوت هیدرودرمی صورت با میکرودرم ابریژن و میکرونیدلینگ

نشانه ها و درمان پوست دهیدراته

قبل از اولین تزریق بوتاکس این ۷ نکته را بخوانید !

  • میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن روشی رایج و غیر تهاجمی برای لایه برداری پوست است. در این روش با وسیله‌‌ای دستی با سریِ الماس (Diamond-tip hand piece) قسمت های مختلف پوست صورت و از جمله زیر چشم را لایه برداری می کنند. میکرودرم ابریژن سلول های کدر و مرده پوست را از بین می برد و جریان خون را در قسمت هایی از پوست که با این روش درمان شده، بهبود می بخشد.

  • لیزر درمانی

لیزر درمانی خطوط و چروک های زیر چشم، به شدت در حال محبوب شدن است. انواع درمان های لیزری به این منظور به کار می روند. لیزر فرکشنال گزینه ای است که با ورود به روزنه های میکروسکوپی پوست، تولید کلاژن و الاستین را تحریک می کند.

بهترین اسکین کر اصفهان | میکرونیدلینگ

  • میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ روشی مناسب و محبوب است که برای درمان خطوط زیر چشم کاربرد دارد . در این روش، با استفاده از سوزن های بسیار نازکی، زخم های ظریفی را در پوست ایجاد می کنند. پس از آن از کرم یا سرم پوست استفاده می کنند. هنگامی که پوست این زخم ها را ترمیم می کند، کلاژن می سازد. از این رو، خطوط نازک و بافت پوست بهبود می یابد.

  • بوتاکس

در این روش، مقدار کمی از ماده‌ی بوتاکس به ماهیچه‌های زیر چشم تزریق می‌شود تا انقباض آن برطرف شود، به همین دلیل چروک ها کاهش می یابند. بسیاری از مردم نتیجه ی بوتاکس را ۳ تا ۷ روز پس از تزریق مشاهده می کنند. ماندگاری این درمان ۳ تا ۶ ماه است.

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.