بهترین اسکین کر اصفهان پوست دهیدراته

نشانه ها و درمان پوست دهیدراته

چطور پوست دهیدراته می شود ؟ 

پوست دهیدراته را بشناسید ! پوست خشک ، مختلط ، نرمال ، حساس و چرب همگی از انواع پوست هستند که هر کدام از آنها بر اثر عوامل محیطی از جمله کم آبی ، رژیم غذایی نامناسب ، آب و هوا و … ممکن است دچار عارضه ای به نام دهیدراته شدن یا کم ابی شوند .

هر پوستی با توجه به نوع ویژگی های خود نیازمند رسیدگی و استفاده از کرم های درمانی متناسب با خود می باشد که در صورت عدم رعایت آن ممکن است آسیبی به پوست برسد و عوارضی برای آن به همراه داشته باشد . یکی از اشتباهات رایج در شناخت انواع پوست ، تفاوت بین پوست خشک و دهیدراته است .

از نشانه های تشخیص پوست خشک این است که د رآن احساس کشیدگی در پوست ، کمبود چربی ، خارش ، ترک و چروک های ریز مشاهده می شود .

با استفاده از کرم های مرطوب کننده با درصد چربی بالا ، ترکیباتی شامل هیالورونیک اسید ، لانولین ، شی باتر و انواع روغن های طبیعی مثل نارگیل و جوجوبا می توان پوست های خشک را درمان کرد .

بهترین اسکین کر اصفهان پوست دهیدراته

پوست دهیدراته

هر کدام از انواع پوست که کم آب باشد را به اصطلاح دهیدراته می گویند . پوست هیدراته می تواند احساس خشکی و جربیرا همزمان داشته باشد . هنگامی که پوست دهیدارته می شود برای اینکه کمبود آب را جبران کند شروع به تولید چربی می کند و این می تواند مولد جوش باشد .

نشانه های پوست دهیدراته

از نشانه های پوست دهیراته خسته و کدر بودن ان است و عوارضی همچون پیری زودرس و چین و چروک و افتادگی زودتر در آن ظاهر می شود .

راه های درمان

اولین قدم نوشیدن آب کافی است . در مرحله بعد استفاده از کرم های آبرسان و ترکیباتی شامل هیالورونیک اسید ، گلیسرین ، الوئه ورا ، لاکتیک اسید و عسل می باشد .


مطالب پیشنهادی : 

مزیت های استفاده از هیدرودرمی پوست

تفاوت هیدرودرمی صورت با میکرودرم ابریژن و میکرونیدلینگ

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.