لیزر موی زاید و عارضه تخمدان پلی کیستیک

تخمدان پلی کیستیک و لیزر موهای زائد

لیزر موی زاید بهترین روش درمانی برای رشد مو ناشی از سندروم تخمدان پلی کیستیک است. شما با اینکار اعتماد به نفس خود را به دست خواهید آورد. با لیزر موهای زائد، ریشه از بین می رود و هرگز مجددا رشد نخواهد کرد، بنابراین دیگر نیازی به نگرانی در مورد اصلاح موهای زائد خود نخواهید داشت و همیشه آماده خواهید بود! اگر به تخمدان پلی کیستیک مبتلا هستید؛ احتمالا مدت بیش از حد طولانی با موهای زائد و پرپشت ناشی از این سندرم مبارزه کرده اید. وقتش است که اولین قدم را برای رسیدن به نتایج دائمی حذف موهای زائد خود بردارید.

آیا از بین بردن موهای زائد ناشی از این سندرم با لیزر کندلا الکساندرایت امکان پذیر است؟

در حالی که درمانی برای سندرم تخمدان پلی کیستیک وجود ندارد، مهم است که علائم ناشی از آن مانند رشد بیش از حد موهای زائد را مدیریت کنید. از بین بردن موهای زائد ناشی از این عارضه با لیزر کندلا الکساندرایت می تواند بهترین انتخاب شما باشد. چون بر خلاف روش الکترولیز دردناک، می توانید موهای ناخواسته را بدون درد و مشاهده عوارض جانبی طولانی مدت، از بین ببرید.

حذف موهای زائد با لیزر کندلا الکس بسیار سریع انجام می گیرد. هر جلسه لیزرموهایی زائد به طور متوسط کمتر از 30 دقیقه طول می کشد، در حالی که در روش الکترولیز درمان یک ناحیه کوچک از بدن به طور معمول چندین ساعت زمان می برد.البته برای مشاهده بهترین نتیجه از لیزر موهای زائد ناشی از تخمدان پلی کیستیک بهتر است تمام مراحل را تحت نظر پزشک متخصص انجام دهید.

بهترین لیزر موی زاید اصفهان | لیزر موی زاید و تخمدان پلی کیستیک

تخمدان پلی کیستیک و لیزر موهای زائد

علائم مشاهده شده در افرادی که به تخمدان پلی کیستیک (PCOS) مبتلا هستند یکسان نیست. اما پزشکان کتخصص به این نتیجه رسیده اند که رعایت یک برنامه درمانی برای به حداقل رساندن علائم و تأثیرات این بیماری به منظور سلامت نگهداشتن بدن ضروری است. بیشترین نکاتی که در برنامه های درمانی تخمدان پلی کیستیک به آن تاکید می شود؛ شامل موارد زیر است:

  • مدیریت وزن
  • هورمون درمانی
  • برنامه ریزی باروری
  • کاهش موهای زائد بیش از حد

پیروی از برنامه ای که توسط پزشک شخصی شما ساخته شده نه تنها به شما در حفظ سلامت کلی بدن کمک می کند بلکه باعث بهبود نتایج درمان های لیزر موهای زائد شما می شود. لیزر کندلا الکس قادر است تا بیش از 80% موهای زائد شما را از بین ببرد، اما درصورتیکه کنترل نشده PCOS باعث می شود بیشتر فولیکول ها مجددا فعال شوند موهای جدید دوباره رشد کند.

لیزر موهای زائد تنها یکی از جنبه های مدیریت صحیح علائم PCOS شما است مهمتر از آن باید بتوانید با مصرف داروهای هورمونی مناسب و کنترل وزن، بیمار خود را کنترل کرده و نتایج لیزر مو را حفظ کنید.

 

عوارض اولین جلسه ی لیزر مو زاید بیکینی

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.