بهترین لیزر موی زاید اصفهان |کرم پوست

تاثیر کرم مرطوب کننده مناسب بر پوست

یک مرطوب کننده مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین کرم  مرطوب کننده مناسب دست و صورت برای پوست خشک، مرطوب کننده ای است که پوست تان را آبرسانی کند، مغدی باشد و موجب نرمی و لطافت پوست شود.

اگر پوست تان چرب است به دنبال مرطوب کننده ای سبک و فاقد چربی باشید که منافذ پوست تان را مسدود نکند یا پس از استفاده آن روی پوست تان احساس سنگینی و روغنی نکنید.

راهکارهایی برای افزایش تأثیر کرم مرطوب کننده

تا اینجا به علت خشکی پوست پرداختیم و اشتباهات رایج در مرطوب کردن پوست را بیان کردیم. حالا بیایید درباره نکاتی صحبت کنیم که تأثیر مرطوب کننده و لوسیون های بدن تان را بیشتر و بیشتر می کند:

1 – پوست تان را برای مرطوب کردن آماده کنید . 

پس از پاک کردن و شستن صورت و پیش از استفاده از مرطوب کننده، حتما به پوست تان تونر بزنید. این محصول می تواند به حذف هر گونه گرد و غبار بیش از حد و آلودگی های به جا مانده بعد از پاک کردن پوست کمک کند.

تونر همچنین می‌تواند pH پوست تان را متعادل کند. البته به یاد داشته باشید که تونر می تواند به شدت خشک کننده باشد. پس مطمئن شوید که یک تونر آبرسان انتخاب کرده اید.

2 –  قبل از مرطوب کردن از سرم یا روغن صورت استفاده کنید

سرم و روغن های صورت برای مراقبت روزانه از پوست ضروری نیستند، اما به نگهداشتن بیشتر رطوبت در پوست کمک می‌کنند.

سرم ها می‌توانند باعث افزایش رطوبت و تقویت آبرسانی شوند. آنها همچنین می‌توانند برخی دغدغه های دیگر شما درباره پوست تان از جمله نشانه های پیری پوست را هدف قرار دهند و سبب کاهش آنها شوند.

برای آبرسانی و همچنین جوان سازی پوست بهتر است از سرم های حاوی آنتی اکسیدان مانند سرم ویتامین C استفاده کنید.

بهترین اسکین کر اصفهان | راهکارهایی برای افزایش تأثیر کرم مرطوب کننده

چگونه تشخیص دهیم که پاک کننده ما مناسب نیست؟

اگر مطمئن نیستید که پاک کننده تان خشن و ناملایم است، پس از شستشوی صورت، حتما پوست تان را ارزیابی کنید. اگر پوست شما به حدی تمیز شده که احساس کشیدگی می کنید، احتمالا هنگام شستشو همه رطوبت و چربی های مفید و مورد نیاز پوست را از بین برده اید.

برای جلوگیری از این مشکل مطمئن شوید که پاک کننده خود را متناسب با نوع پوست تان خریداری کرده اید. بنابراین، اگر پوست تان خشک است باید بیشتر دنبال پاک کننده ای باشید که پوست را آبرسانی و تغذیه کند تا بتواند رطوبت پوست را به حالت طبیعی خود برگرداند.

فارغ از نوع پوست تان، اگر شما از پاک کننده ای استفاده می کنید که رطوبت پوست شما را می گیرد، آگاه باشید که شیوه نادرستی را برای مراقبت های روزانه پوست خود در پیش گرفته اید.

ناگفته های استفاده از کرم های مراقبتی

 

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.