انواع لیزر ترمیم سوختگی ، اسکار و جوانسازی پوست

انواع لیزر ترمیم سوختگی ، اسکار و جوانسازی پوست

رفع جای سوختگی و جای بخیه و جای زخم بوسیله لیزر

در لیزر سوختگی ، با روشی خیلی متفاوت از عمل جراحی ، درمان و از بین بردن جای سوختگی زخم و بخیه ،از پالس ها ی کوتاه نور لیزر میکروفاینmicro-fine  استفاده می کند تا به لایه های زیرین پوست نفوذ کند و ساختارهای پشتیبان آن را درمان کند.

سپس روند طبیعی درمان بدن شروع می شود و بافت های کهنه وآسیب دیده را نابود می کند و بافت های تازه می سازد. تولید کلوژن و الاستین یکی از مراحل ساخت توسط پوست های طبیعی می باشد.

درمان لیزر آثار سوختگی بسیار سریع و ساده می باشد و برای کسانی که مایل هستند روند درمان آن ها با سرعت انجام شود بسیار گزینه مناسبی می باشد. برنامه درمان , رفع و ترمیم جای سوختگی  را دریافت کنید. یک فرد متخصص را پیدا کنید و از او درمان جای زخم و جای بخیه بوسیله لیزر را سوال کنید.

لیزر آثار سوختگی با روش های بسیار پیشرفته و با انواع مختلف می تواندجای هرگونه زخم و بخیه را کاملا ازبین ببرد. امروزه تکنولوژی های بسیار پیشرفته می تواند هرگونه جراحتی را بر روی پوست ازبین ببرد.

درمان جای بخیه بوسیله لیزر یکی از رایج ترین عمل ها است که در مطب ها و کلینیک های زیبایی انجام می شود. بوسیله لیزر جای بخیه بر روی پوست ازبین می رود البته این بستگی به نوع شدت آن جراحت دارد.


بیشتر بخوانید : رفع جای سوختگی با لیزر ممکن است


لیزر جای سوختگی

انواع لیزر ترمیم جای اسکار و سالک 

دو نوع لیزر برای رفع اسکار و جوانسازی پوست وجود دارد که هرکدام نقاط ضعف وقوت زیادی دارند. لیزر سی او ۲ CO۲یکی ازقویترین لیزرهایی است که به عمق پوست نفوذ می کند و یکی از بهترین نوع لیزر برای از بین بردن جای بخیه عمیق و باریک است.

درنهایت مرحله ریکاوری و احیاء بیمار طولانی می باشد و معمولا حدود ۲ هفته طول می کشد. و درمان آن دردناک است .

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.