دانستنی های لیزر موهای زائد

دانستنی های لیزر موهای زائد

 آیا لیزر موهای زائد ارزش دارد؟

لیزر موهای زائد حذف صددرصدی موهای زائد را تضمین نمی ‌کند اما گاهی ممکن است رشد مجدد به صورت پراکنده در برخی قسمت ها به چشم بخورد که با یک لیزر یادآور سالانه مشکل حل می شود. به طور کلی لیزر مو های زائد، برای شما رهایی از شر موهای زاید زبر و خشن را به ارمغان می آورد.

انجام عمل بر روی برخی از انواع پوست سخت است اما نه غیر ممکن

فولیکول مو های تیره بر خلاف موهای بلوند و خاکستری معمولاً برای درمان آسان تر هستند، زیرا لیزر به صورت مستقیم به رنگ ‌دانه های آن‌ ها اصابت می‌ کند.

لیزر پوست های تیره رنگ نیز می ‌تواند سخت اما نه غیر ممکن باشد.  لیزر مو های زائد می ‌تواند بر روی انواع پوست های تیره مانند پوست های برنزه و آفریقایی نیز انجام شود. لیزر ND:YAG مخصوص نواحی تیره است، البته تیره و برنزه مادرزاد، نه افرادی که با آفتاب و سولاریوم پوستشان برنزه شده است.

لذا به منظور جلوگیری از تغییر رنگ رنگ ‌دانه ها، بهترین راه مشورت با پزشک قبل از انجام عمل است.


بهتر است بدانید : نقاط ممنوعه برای لیزر موهای زائد


دانستنی هایی درباره لیزر موهای زاید
دانستنی هایی درباره لیزر موهای زاید

آیا لیزر موهای زائد روشی ایمن است؟

لیزر مو های زائد در صورتی که توسط متخصص پوست و مو انجام شود بسیار مفید و مؤثر است. لیزر مو های زائد روشی ایمن، سریع و مؤثر برای رهایی از موهای زائد است.

آیا موهای نازک و کرکی را می توان لیزر کرد؟

آیا لیزر مو های زائد صورت باعث ضخیم شدن موها می شود؟ مکانیزم تمام لیزرها یکسان است: جذب توسط رنگدانه ها، پس اگر مویی کرکی و بور باشد هیچ لیزری موثر نخواهد بود، اینکه گفته می شود یک دستگاهی موثر است یا خیر، اصلا چنین چیزی از نظر علمی نداریم و تبلیغات غیرواقعی است، حتی در نواحی مانند صورت، بازو و… در برخی از افراد (مجدا تاکید می شود: در برخی افراد) قابلیت این را دارد شاهد تاثیر معکوس باشیم.

برای اظهار نظر بهتر، که آیا موهای شما نازک است و یا قابل لیزر شدن حتما باید از نزدیک معاینه شوید.


سئو توسط شرکت مهندسی کلینیک 24

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.