لیزر موهای زاید ترس ندارد !

چرا از لیزر موهای زاید ترس داریم ؟

دلایل ترس برخی دیگر از افراد برای لیزر موهای زاید ریشه در موضوعات علمی و سلامتی دارد. برخی افراد تصور می کنند که اشعه ی لیزر می تواند به احشای داخلی آنها صدمه وارد نماید و یا برخی دیگر از افراد معتقدند که استفاده از لیزر ممکن است موجب تغییر رنگ پوست آنها شود و این تغییر تا انتهای عمر با آنها همراه باشد. هیچ یک از این باور ها درست نمی باشند.

اشعه ی لیزر تنها به عمق کمی از پوست افراد نفوذ می کند و عمق نفوذ آنها تنها تا محل فولیکول های مو می باشد. از آنجایی که این اشعه ها نمی توانند به عمق بیشتری از بدن شما نفوذ نمایند لذا نمی توانند به اندام های داخلی شما صدمه بزنند و همچنین هیچ تغییری در رنگ پوست شما ایجاد نمی نمایند مگر یک تغییر موقتی که به شکل سرخ شدن پوست در چندین ساعت اولیه پس از انجام لیزر ایجاد می گردد. امروزه دستگاه های لیزر بسیار پیشرفته ای در بازار موجود می باشند که دارای تاییده ی سازمان FDA هستند و این سازمان بی خطر بودن استفاده از آنها را اعلام نموده است.

غلبه بر ترس از لیزر موهای زائد در کلینیک

در اغلب افراد حتی دانستن این حقایق درباره لیزر و متوجه شدن اینکه تمامی باور های آنها درباره استفاده از این شیوه درمانی و دردها و اثرات منفی آن اشتباه بوده است نیز نمی تواند ترس آنها را از لیزر بر طرف نماید. بسیاری افراد همچنان ممکن است از این روش بترسند با وجود آنکه بدانند آنچه درباره این روش تصور می کرده اند تماما غیر منطقی و ناشی از باور های نادرست آنها بوده است. اگر شما جزو این دسته افراد باشید حتما باید شیوه ای برای غلبه بر ترس های خود بیابید پیش از آنکه این ترس ها بیش از این در وجود شما پیش روی نمایند.

بهترین لیزر موی زاید اصفهان غلبه بر ترس از لیزر موهای زاید

آیا شما از این دسته افراد هستند؟ 

آیا شما با وجود آنکه می دانید که استفاده از شیوه درمانی لیزر برای بر طرف کردن موهای زائد کاملا بی خطر و امن است همچنان می ترسید که از آن استفاده نمایید؟ ما برای حل مشکل شما راه کار مناسبی داریم. شما می توانید به سادگی با تماس گرفتن با ما و یا هر مرکز درمانی دیگر و صحبت با مشاوران خبره و متخصصان ما مشکلات خود را با آنها در میان بگذارید و از آنها بخواهید تا در حل این مشکلات به شما کمک نمایند و خیال شما را از بابت این مساله آسوده نمایند.

همیشه صحبت کردن با افرادی که اطلاعات زیادی درباره موضوعی که برای شما شاید نا آشنا باشد دارند می تواند در غلبه بر ترس های شما در رابطه با آن موضوع بسیار مفید باشد. شما همچنین می توانید از دوستان خود بخواهید که همراه شما بیایند و زمانی که آنها از این شیوه درمانی استفاده می کنند اثرات آن را بر روی آنها مشاهده نمایید تا از بی خطر بودن آن مطلع گردید.

شما همچنین می توانید از متخصصان بخواهید که ابتدا با اعمال اشعه تنها بر روی یک ناحیه ی کوچک از پوست شما، ترس های شما از این روش درمانی را از بین ببرند.


رفع موهای زاید

غلبه بر ترس از لیزر موهای زاید

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

1 دیدگاه

  1. من برای لیزر موی زاید نگران این موضوع بودم که نکنه بعد ها مشکلی برای بارداری به وجود بیاره یا اثر نازایی داشته باشه با یه جلسه مشاوره و توضیحات خانم دکتر صلصالی منو متوجه کردن و برام کامل توضیح دادن به چه صورت هست الان جلسه پنجم لیزر انجام دادم و خیلی از نتیجه ایی که داده راضی هستم .

دیدگاه ها بسته شده اند.

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.