بهترین لیزر موی زائد اصفهان لیزر موی زائد صورت

لیزر موی زائد صورت

لیزر صورت راهی برای از بین بردن موهای زائد 

لیزر موی زائد صورت از بی عارضه ترین و  کم  دردسر ترین  لیزرها  هم برای پزشک و هم برای بیمار است بطوری که مثلا هر جلسه لیزر کل موهای صورت حداکثر ۱۰ دقیقه زمان می برد . حداقل ۴ جلسه و حداکثر ۸ جلسه برای از بین بردن موههای صورت لازم است و بعد از لیزر هم  هیچ زخمی روی پوست بیمار ایجاد نمی شود .

در  تعدادی در پوست قرمزی متوسطی ایجاد  می شود که آن قرمزی هم  طی  چند دقیقه  تا حداکثر ۲ ساعت خوب  می شود . بطوری که هیچ  لک یا اسکاری برجا  نمی گذارد ، البته  موارد نادری  مثل تاول یا لک قهوه ای بعد از لیزر  دیده شده که اغلب  علت ان  انرژی بالایی است که پزشک بکار برده لذا دقت پزشک خصوصا در جلسه اول لیزر برای تعیین انرژی بسیار مهم است چرا که پوست بعضی از  بیماران بسیارحساس است که البته اگر هم این  موارد بر اثر بی دقتی   پزشک یا پوست حساس ایجاد شود طی ۲ تا ۳ هفته بهبود پیدا می کند.

  از طرفی بعضی از مراجعین از لیزر به  دلایل مختلف خصوصا   عدم اطلاع  و اگاهی از ماهییت لیزر می ترسند و فکر می کنند شاید لیزر مو برای بدنشان بعدا عارضه ایجاد کند .

باید گفت که لیزر در واقع طیف خاصی از  نور است  که تقویت شده و مثلا در لیزر موههای زائد طیف مخصوص فقط ۲ تا ۳میلی متر به زیر پوست نفوذ می کند و ا نهم فقط به ریشه مو برخورد می کند و ریشه مو را تخریب می کند و به بافت های مجاور اسیبی نمی  رساند

در  حین کار با لیزر  در بعضی از مراجعین خصوصا انهایی که تراکم موهای زائدشان زیاد است و موهای تیره و ضخیمی هم دارند  ممکن   است  احساس  درد  و سوزش( هنگام کار با لیزر ) کنند در این   موارد مراجعه کننده باید کرم بی حسی لیدوکایین ۵ درصد نیم ساعت  قبل از لیزر بصورت یک لایه ضخیم بمالد و یا این کار دیگر مراجعه کننده درد و سوزش هنگام لیزر نخواهد داشت .


۱۰حقیقت راجب لیزر موی زائد

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.