بهترین اسکین کر اصفهان چطور شوینده پوست صورت انتخاب کنیم ؟

چطور شوینده پوست صورت انتخاب کنیم ؟

بهترین شوینده پوست صورت چیست؟

پاکسازی صورت با تونر و شیرپاک‌کن ، بخور صورت با آب، شوینده پوست صورت راه‌هایی برای پاک کردن پوست هستند، اما آب مفیدترین و ساده‌ترین راه برای پاک کردن آلودگی‌های موجود روی پوست است.

تونر صورت و نکاتی که نمی دانید …

شست‌وشوی پوست یک ضرورت است اما اینکه با چه ماده‌ای شست‌وشو شود بستگی به وضعیت پوست شما دارد. اگر پوست خشکی دارید باید از مواد شست‌و‌شویی‌ که اسیدیته بیشتر، قلیای کمتر و PHهای پایین‌تری دارند، استفاده کنید.

اما اگر پوستی نرمال دارید کمتر دچار مشکل می‌شود با این حال پوست‌های نرمال نیز گاهی خشک و گاهی چرب می‌شوند. در صورتی که پوست چرب دارید این به معنای آن است که نیاز به شست‌وشوی بیشتری دارید. این نوع پوست محدودیت کمتری در استفاده از صابون‌ها دارد به طوری که اگر پوست چرب را با صابون‌های معمولی و حتی بدن‌شوی هم بشویید، احساس ناخوشایندی مثل احساس سوزش و کش‌آمدگی در پوست نمی‌کنید.

بهترین اسکین کر اصفهان چطور شوینده پوست صورت انتخاب کنیم ؟چگونه شوینده پوست صورت مناسب  انتخاب کنیم؟

در انتخابشوینده پوست صورت مناسب برای پوست ما با طیف گوناگونی از انواع شوینده و پاک کننده‌های مختلف مانند شیرپاک‌کن، لوسیون، آب پاک کننده آرایش یا میسلار واتر، صابون‌، پن‌ها، ژل‌های شست و شو، فوم‌ها و اخیرا بالم‌ها و روغن‌های پاک کننده روبه‌رو هستیم که مانند همه محصولات مراقبتی نمی‌توان یک فرم خاص از آن را به همه توصیه کرد.

پوست ما هر روز با انواع آلودگی و استرس‌های محیطی رو به روست، از طرف دیگر اغلب افراد هر روز صورت خود را با انواع کرم‌های ضد آفتاب، کرم‌پودر و مواد آرایشی پوشش می‌دهند و خود پوست نیز سبوم و سلول‌های مرده خود را دفع می‌کند. یک شوینده خوب باید بتواند بدون آسیب به لایه محافظ پوست و خشک کردن بیش از حد پوست یا چرب‌تر کردن پوست همه این آلودگی‌ها را از سطح پوست پاک کرده و پوست را برای محصولات بعدی که در برنامه مراقبت پوستی استفاده می‌کنید آماده کند.


اثرات آلودگی هوا بر پوست صورت

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.