بهترین اسکین کر اصفهان پیشگیری و درمان میلیا

چطور می توان از بروز میلیا جلوگیری کرد ؟

راهکار پیشگیری از عارضه پوستی میلیا

برای پیشگیری از به وجود آمدن میلیا اگر مستعد ابتلا به میلیا هستید یک رژیم غذایی روزانه که متناسب با پوست‌تان باشد را اتخاذ کنید. یک پاک کننده پوستی می‌تواند به از بین بردن سلول‌های مرده پوست کمک کرده و از جمع شدن آن‌ها در پوست و منافذ آن جلوگیری کند، برای اینکه از عملکرد آن کاملاً مطمئن باشید ابتدا آرایش خود را پاک کنید.

محصولات محافظت از پوستی که حاوی ویتامین A و رتینول هستند به کنترل تولید سلول‌های پوست کمک کرده و موجب جایگزین شدن سلول‌های جدید می‌شوند. لایه‌برداری منظم به وسیله یک محصول لایه‌برداری خوب و پاک کردن کامل آرایش پیش از خواب می‌تواند از شکل‌گیری میلیا جلوگیری کند اما نمی‌تواند میلیای موجود را از بین ببرد. 

جهت پیشگیری از میلیا علاوه بر استفاده منظم از پاک کننده ها و لایه بردارهای خانگی که پوست را به طور سطحی پاکسازی می کنند کمک گرفتن از یک متخصص مراقبت و زیبایی پوست پیشگیری را کامل خواهد کرد.

متخصصین مراقبت و زیبایی پوست با انجام پاکسازی عمقی صورت شما با استفاده از داروهای کلینیکال به صورت ماهانه یا دو هفته یکبار به پوست صورت شما کمک خواهند کرد تا از تجمع مواد کراتینی که علت اصلی تشکیل میلیا است مصون بمانند.

بهترین اسکین کر اصفهان میلیا چیست ؟

راه های از بین بردن عارضه پوستی 

این عارضه معمولاً با گذشت زمان و به طور طبیعی خودش از بین می‌رود اما در برخی موارد ماه‌ها و یا حتی سال‌ها طول می‌کشد تا از بین برود. از بین بردن میلیا نیازمند ایجاد شکافی کوچک در پوست است تا بتوان محتویات کیست را خارج کرد. نمی‌توان آن‌‌ها را مانند جوش فشار داد. متخصصان از سه روش عمده برای از بین بردن میلیا استفاده می‌کنند:
۱-استخراج با سوزن: محدوده‌ای از پوست که مبتلا  کاملاً تمیز می‌شود، از یک سوزن استریل برای ایجاد یک برش کوچک استفاده شده و محتویات  را به دقت خارج می‌سازند.
۲-استخراج به وسیله Hyfrecator: در این روش برای از بین بردن میلیا و استخراج محتویات آن از سوزاندن پوست با استفاده از پالس‌های الکتریکی کوچک استفاده می‌شود.
۳-تجویز دارو: در برخی موارد ممکن است تجویز داروی موضعی برای درمان  مناسب‌تر باشد، اما این روش فقط برای برخی از انواع میلیا مناسب است که استخراج فیزیکی برای آن‌ها خوب نیست.


ناگفته های استفاده از کرم های مراقبتی

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.