بهترین لیزر موی زاید اصفهان | مزوتراپی مو

احیای موی سر با مزوتراپی مو

مزوتراپی مو 

یکی از موثرترین راه ها برای جلوگیری از ریزش مو و احیای موی سر در مدت زمان کوتاه، مزوتراپی مو است . مزوتراپی مو یکی از راه های درمانی برای مقابله با ریزش مو است که از طریق تنظیم میزان عوامل رشد ، ویتامین ها ، پروتئین ها ریزش مو را متوقف میکند و باعث رشد دوباره موها می شود.

مزوتراپی جزو روش هایی است که نیاز به انجام چند جلسه دارد و با یک جلسه انجام مزوتراپی و ندیدن نتیجه نباید نا امید شد. مزوتراپی مو می تواند برای مردان و زنان در تمام سنین که دچار مشکل ریزش مو هستند مورد استفاده قرار گیرد. مزوتراپی مو را می توان به راحتی برای گروه های سنی کم به دلیل بدون درد بودن آن، انجام داد.

در طول برنامه مزوتراپی مو، با توجه به شرایط افراد می توان روش های اضافی دیگر را با مزوتراپی مو ترکیب کرد. برخی از این روش ها هایفرکانسی مو هست که می توان به آن اشاره کرد . 

 

جلوگیری از ریزش مو با دستگاه هایفرکوئنسی

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

4 Comments

  1. به خاطر کنکور از وضعیت موهای خودم حسابی غافل شدم ریزش شدید مو داشتم و موهام خیلی کم پشت شده بود زیر نظر دکتر محمدرضا حاجیان و داروهایی که برام تجویز کردن ریزش مو قطع شد و برای تقویت موهام دکتر سمیه صلصالی برام چند جلسه مزوتراپی مو انجام دادند الان بعد از گذشت یه مدت خیلی خیلی بهتر از قبل شده و نتیجه داده این کار و داره به حال طبیعی قبل برمیگرده پر پشتی موهام .

    1. با سلام و تشکر و آرزوی سلامتی

  2. من برای کم پشتی موهای سرم مزوتراپی مو انجام دادم چند دوره پشت سر هم علاوه بر رشد مجدد موهای از دست رفته ام ریزش مو هم دیگه ندارم . دکتر حاجیان و تیمشون همیشه از بهترین و با کیفیت ترین مواد دارویی و ابزار استفاده می کنند .

دیدگاه ها بسته شده اند.

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.