فیشال صورت

فیشال صورت

 فیشال صورت چیست؟

فیشال صورت یک روش درمانی پوستی است که منافذ پوست را پاکسازی کرده، سلول های مرده پوست را از بین برده و مشکلات شایع پوستی را با استفاده ماسک های متناسب با پوست شما درمان می کند.
پس از آن که فردی مراحل درمانی صورت را با استفاده از روش های لایه برداری پوست و جلسات هیدرودرمی به اتمام برساند نیاز دارد تا این نتایج مطلوب را حفظ کند. به علت دوره جایگزینی سلول های مرده پوست با سلول های تازه که هر ٢٨روز یکبار اتفاق می افتد این سلول های مرده بر روی پوست انباشته شده و به همراه مواد آرایشی و آلاینده های هوا که بر روی پوست صورت تجمع می یابند باعث تیرگی و کدری پوست میگردند. انجام فیشال صورت در جلسات ماهیانه کمک میکند تا پوست هم چنان زیبایی و شادابی خود را حفظ کند.
فیشال طی چندین مرحله روی پوست صورت انجام می شود. این امر باعث جوانسازی و تغذیه پوست صورت شده و به آن ظاهری شاداب تر، جوان تر و سلامت تر می بخشد.
مراقبت از پوست بی تردید جز موضوعات بسیار پر اهمیت در مبحث زیبایی به شمار می رود. گرچه می توان مراقبت از پوست را با اجرای اصولی ساده در خانه بدست آورد. راهکارهایی مانند شستشوی روزانه، استفاده از کرم های مرطوب کننده، ضد آفتاب و … جز این دسته اصول هستند. اما امروزه روش های متنوعی درمراکز پوست و زیبایی ارائه می شوند که پاسخگوی نیاز آن دسته از افرادی است که قصد برخورداری از خدمات حرفه ای تر را دارند. از طرف دیگر، برخی پوستها دارای مشکلات پیچیده مانند جوشهای زیر پوستی مزمن، لک و مشکلات دیگر هستند. در این صورت ممکن است از مراقبت های خانگی نتیجه مطلوب را نگیرند.
بنابراین، تکنیکهای مراقبت تخصصی از پوست امروزه توجه بسیاری را به خود جلب کرده اند. یکی از این تکنیک ها، «فیشال» پوست صورت است. فیشال روشی بسیار کارامد است و مزایای متعددی برای پوست دارد؛ علی الخصوص که این روش برای پوست هر فرد منحصر بفرد بوده و بر اساس نیازهای پوستی آن فرد خاصانجام می شود.
در کلینیک ما فیشال صورت در لاین های تخصصی زیر انجام میشود:
•فیشال تخصصی پوست
•لاین آبرسانی
•لاین ضدجوش
•لاین لک
•لاین لیفت
•لاین دورچشم
برای اطلاع از آدرس و روز های کاری مطب به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.