بهترین اسکین کر اصفهان| AHA تراپی درمان مشکلات پوستی

AHA تراپی و انواع لاین درمانی

انواع لاین درمانی AHA تراپی

لاین های درمانی AHA تراپی در سه دسته زیر قرار می گیرد :

  1. لاین تراپی لک
  2. لاین تراپی جوش
  3. لاین تراپی جوانسازی و ترمیمی

AHA  تراپی لک

این لاین جهت درمان بی نظمی های رنگی پوست که باعث بروز ظاهر ناخوشایند انواع لکه ها بر روی پوست می شوند طراحی شده است . این پیلینگ با روشی خاص و بهره گیری از ترکیبی موثر از اسیدهای آلفاهیدروکسی ( اسیدهای میوه ) و آنتی اکسیدان ها عمل رنگ زدایی و روشن کردن پوست را انجام می دهد و طی جلسات متعدد ، لکه های رنگی پوست را درمان می کند .

بهترین اسکین کر اصفهان AHA تراپی درمان مشکلات پوستی

AHA  تراپی جوش

این لاین در حقیقت یک سوپرفیشال است که با اسیدهای آلفاهیدروکسی ( اسید های میوه ) و رتینول فرمول شده است تا ضمن لایه برداری خاص و موثر پوست ، ترشح غدد سباسه ( غدد چربی که ترشح زیادشان باعث بروز آکنه می شود . ) را تنظیم کند و تجمع سلولهای مرده بر روی پوست های چرب و مستعد آکنه را کنترل کند .

AHA  تراپی جوانسازی و ترمیمی

این لاین جهت پیلینگ پوست با خاصیت آنتی ایجینگ طراحی شده است و با اسیدهای آلفا هیدروکسی ( اسیدهای میوه ) ، رتینول و نوع خاصی آنتی اکسیدان ها فروموله شده است تا با تحریک فرآیند زایش و ریزش سلول های پوست ، خاصیت بازسازی سلولی و کلاژن سازی پوست را افزایش دهد و پوستی جوانتر با قوام و الاستیسیته بهتر را هدیه دهد .

یک مزیت اضافه دیگری که در این روش است که در هر لاین کاری که بر روی پوست انجام می شود علاوه بر رفع مشکلات پوستی مورد نظر ، داروهای استفاده شده پوست را تحریک به کلاژن سازی ، الاستین سازی و تولید هیالورونیک اسید می کند به طوری که بیمار پس از طی جلسات درمانی علاوه بر رفع مشکلش ، احساس قوام و کشیدگی خوب بر روی پوست می کند و پوست آبرسانی می شود .


AHA تراپی درمان مشکلات پوستی

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

1 دیدگاه

  1. چند جلسه لاین جوش انجام دادم فوق العاده موثر بوده برام جوش هام خیلی خیلی کمتر شده و جای جوش های قبلی خیلی کم رنگ تر شده از نتیجه ایی که این کار داشت خیلی راضی هستم ممنون از خانم دکتر صلصالی که این خدمات رو خیلی با حوصله و وسواس انجام میدن

دیدگاه ها بسته شده اند.

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.