بهترین لیزر موی زاید اصفهان |ژل جالپرو چیست؟

ژل جالپرو

ژل جالپرو چیست؟

ژل جالپرو یک ماده استریل قابل جذب است که در زیر پوست تزریق می شود. با تزریق آن کیفیت بافت پوست بهبود می یابد، پوست روشن و شفاف می شود و چین و چروک ها و خطوط روی پوست را به حداقل می رساند.

روش های گوناگونی برای جوانسازی پوست وجود دارد ک هر کدام برای ازبین بردن مشکلات پوستی موثر هستند، علاوه بر تمامی روش های موجود، فرآورده جدید و بسیار موثر به نام جالپرو| Jalupro وجود دارد که این ترکیب با روش غیرتهاجمی و تزریق به پوست اثر خود را می گذارد.

پوست یکی از اولین ارگان های بدن است که علائم پیری را نشان می دهد و همچنین پوست در معرض آفتاب و عوامل محیطی است. بنابراین برای محافظت از آن و برگرداندن جوانی و شادابی به پوست باید کارهایی را انجام دهیم.

به هر حال پیری و مشکلات پوستی در اکثرمواقع مشکل جدی پزشکی محسوب نمی شود اما یک مسئله زیبایی شناختی مهمی است که تاثیر زیادی بر افزایش اعتماد به نفس شخص دارد. متخصصان برای این نیاز جامعه داروها  و روش های درمانی متعددی را ارائه می دهند و هر روزه بر تکنولوژی این روش ها افزوده می شود. یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست که این روزها بسیار مورد توجه قارر گرفته ، جالپرو است.

این ماده ترکیب جدید از هیالورونیک اسید و امینواسیدهای محرک رشد سلول ها و کلاژن سازی می باشد، این ترکیبات برای جوانسازی پوست و شفاف سازی پوست بسیار مناسب هستند.

جالپرو چگونه تزریق می شود؟

این ماده در پوست بیمار در نقاط مختلف تزریق می شود.

تزریق جالپرو در چه فواصل زمانی باید انجام شود؟

این تزریق در فواصل زمانی سه هفته باید تزریق شود و سالی یک دوره این تزریق کافی است و به تعبیری دیگر تا یک سال تزریق جالپرو ماندگار است.

چرا جالپرو باعث جوانسازی پوست می شود؟

ترکباتی که در جالپرو هستند مانند هیالورونیک اسید و امینواسید، باعث تحریک سلول های پوستی شده و جوانسازی و کلاژن سازی را در پی دارد.

موارد منع تزریق جالپرو

  1. خانم های باردار و یا شیرده
  2. هرگونه عفونت پوستی یا سوزش در ناحیه درمان
  3. بیماری های خود ایمنی
  4. حساسیت دارویی

تزریق مزوژل جالپرو

ارتباط با ما 

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.