میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ پوست چیست؟

میکرونیدلینگ پوست:

میکرونیدلینگ:

یک فرآیند کم تهاجم آرایشی است؛ که برای درمان مشکلات پوستی از طریق تولید کلاژن استفاده می شود. این روش با عنوان درمان القای کلاژن نیز شناخته می شود. این درمان ممکن است به آنهایی که به دنبال کاهش لکه های ناشی از آکنه و خطوط روی صورت هستند، کمک کند.

همچنین این روش در بعضی روش های ضد پیری خاص مانند جراحی پلک و لکه های پیری استفاده می شود. باید توجه داشت که میکرونیدلینگ برای ریزش مو با وجود نقش احتمالی کلاژن در رشد مو، مفید نیست. شما در صورتی که از سلامت عمومی خوبی برخوردار باشید و مشکلات پوستی خاصی داشته باشید که به درمان های خانگی یا دیگر فرآیندهای درمانی پوست مانند لایه برداری پاسخ نداده اند؛ ممکن است یک نامزد ایده آل برای استفاده از این سوزن ها باشید.

میکرونیدلینگ چگونه عمل میکند؟

میکرونیدلینگ با تحریک پوست شما برای تولید کلاژن بیشتر عمل میکند. ایده این است که سوزن سوزن کردن در این فرآیند باعث آسیب جزئی به پوست میشود و پوست با تولید بافت سرشار از کلاژن به آن پاسخ می دهد. این بافت پوستی جدید به نوبه خود حتی ساختار و رنگ بهتری دارد. این که پوست با پیری و آسیب کلاژن خود را از دست بدهد طبیعی است. با تحریک پوست برای تولید بافت جدید، ممکن است کلاژن بیشتری برای کمک به قوام و استحکام پوست ایجاد شود.

در طی این فرآیند:

پزشک سوراخ های کوچکی زیر پوست توسط وسیله ای مداد مانند ایجاد میکند. این سوزن سوزن ها خیلی کوچک هستند که شما قادر نیستید بعد از فرآیند متوجهشان شوید. پزشک این وسیله را به صورت مساوی در طول پوست شما حرکت می دهد، از این رو پوست شما حتی قادر به جوانسازی خواهد شد.

قبل از شروع:

پزشک از بی حس کننده موضعی برای کاهش احتمال ایجاد درد استفاده میکند. این کار حدود یک ساعت قبل از انجام این درمان انجام میشود. فرآیند میکرونیدلینگ پوست حدود ۳۰ دقیقه زمان می برد. پزشک شما ممکن است بعد از آن سرم یا درمان آرام کننده روی پوستتان قرار دهد. درکل، باید انتظار داشته باشید حداقل چند ساعت در مطب پزشکتان بمانید.

لیزر موهای زائد اصفهان

خدمات مراقبت و زیبایی پوست

مرکز لیزر دکتر محمدرضا حاجیان

لیزر موهای زائد اصفهان

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و اطلاعات تماس به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید

تماس با ما : لیزر موهای زاید دکتر محمد رضا حاجیان : بهترین مرکز لیزر اصفهان

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.