لیزر موی زاید راه مقابله با پر مویی

لیزر موهای زائد ، بهترین  راه برای مقابله با پر مویی هورمونی

اگر شما خواهان بهترین  نتیجه برای مقابله با پر مویی هستید، ابتدا باید به  سراغ یک پزشک زنان بروید و مشکل خود را با او در میان بگذارید، و با استفاده از داروهای تجویز شده تعادل هورمونی را در بدن خود برقرار کنید. قدم دوم مراجعه به یک پزشک پوست و مو است، چرا که موهایی که فعال شده اند و رشد خود را شروع کرده اند با دارو از بین نمی روند و دقیقا همینجاست که لیزر موهای زائد وارد عمل می شود و به شما کمک می کند که موهای زائد را از ریشه از بین ببرید.

روند کار لیزر موهای زائد برای از بین بردن پر مویی هورمونی چگونه است؟

لیزر موهای زائد یکی از روش های محبوب برای از بین بردن موهای زائد است که کاملا بهداشتی است و نتیجه بسیار بهتری نسبت  به سایر روش های از بین بردن موهای زائد بدون لیزر دارد.  روند کار لیزر به این  صورت  است که اشعه لیزر که طیف خاصی از نور با طول موج مشخص را به عمق مشخصی از پوست شما می فرستند تا بتواند ریشه موی شما را هدف یگیرد و آنرا از بین ببرد، ولی لازم نیست نگران چیزی باشید چرا که اشعه لیزر روی بقیه قسمت ها در عمق بیشتر یا در کنار محل فعالیت خود تاثیری نمی گذارد.

بهترین لیزر موی زاید اصفهان | لیزر موی زاید و تخمدان پلی کیستیک

مقابله با پر مویی با لیزر موهای هورمونی

لیزر موهای هورمونی می بایست توسط پزشکان این امر انجام گیرد. در لیزر موهای هورمونی هدف اشعه لیزر رنگدانه های موجود در فولیکول مو یا به  زبان ساده در ریشه مو هستند. این قسمت فقط در موهایی در مرحله رشد هستند قرار دارد قرار دارد، به همین دلیل لیزر موهای زائد فقط روی موهای زائدی که فعالیت دارند و به عبارتی زنده اند تاثیر می گذارد.

سه عاملی که روی موهای زائد هورمونی تاثیر می گذارند و باعث از بین  رفتن  آنها می شوند عبارتند از:

  • تخریب بوسیله گرما
  • آسیب رسیدن مکانیکی به مو از طریق شوک هایی که به آن وارد می شود.
  • تخریب شیمیایی ریشه مو، بوسیله ی رادیکال های آزاد شده در اثر سوزاندن ریشه مو.

استفاده از لیزر موهای زائد برای همه ی افراد در تمامی سنین امکان پذیر است و همچنین از نظر مکانی هیچ تفاوتی برای لیزر ندارد  و کار خود را به خوبی انجام می دهد.

 

ارتباط با صفحه دکتر محمدرضا حاجیان لیزر موی زاید اصفهان 

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.