بهترین لیزر موی زاید اصفهان | رویش مو در چه افرادی بعد از لیزر موی زاید اتفاق می افتد ؟

رویش مو در چه افرادی بعد از لیزر موی زاید اتفاق می افتد ؟

چرا بعد از چند جلسه لیزر موی زاید باز هم برخی قسمت ها رویش مو دارد ؟

اگر شخصی مشکل هورمونی داشته باشد و لیزر موی زاید انجام بدهد و حین جلسات لیزر درمان خود را شروع کند ، قطعا زمانی که لیزر می کند نتیجه مطلوبی می گیرد ولی به محض رها کردن لیزر بعد از یک ماه و نیم درصدی از موها برمی گردند . این ‌افراد حتما باید قبل از شروع جلسات لیزر خود آزمایش هورمونی بدهند و حین لیزر درمان رو شروع کنند تا به نتیجه مطلوب برسند . 

افرادی که تیرویٔید دارند و با قرص ، تیروئید خود را کنترل می کنند نیز جزء همین دسته هستند و بعد از دوره درمان شارژ جلساتشون با فاصله کمتری نسبت به یک فرد بدون مشکل تیرویٔید هست. این دسته از افراد چاره ای جز شارژ با فواصل کمتر ( حدودا ۲ الی ۳ ماه یک‌بار ) ندارند.

ورزشکارانی که از قرص‌های هورمونی استفاده می کنند نیز جزء همین دسته افراد هستند .  افراد زیر 18 سال که لیزر می کنند در بعضی از موارد فاصله شارژشان کمتر هست ، گرچه ما مراجعه کنندگان زیر 18 سالی داشتیم که با فاصله 4 الی 5 ماه یک‌بار نیاز به شارژ دارند . 

بهترین لیزر موی زاید اصفهان | تاثیر لیزر موی زاید بر موهای کرکی
‌افرادی که نواحی کرکی‌مخصوصا در ناحیه صورت و بازو و کمر رو لیزر کردن و موها تحریک شدن ، این افراد نیاز به شارژ و جلسات لیزر بیشتری دارند . همچنین افرادی که حین دوره درمان یا بعد از دوره درمان ، باردار می شوند ، که به هیچ عنوان در طول دوره بارداری توصیه نمی شود لیزر انجام بدهند و بخاطر تغییر هورمونی رشد موها در این افراد بیشتر می شود ، ولی قطعا به شدت و قدرت قبل نیستند و بعد از دوره بارداری مجددا با چند جلسه لیزر همه موها ناپدید می شوند . 

مطالب پیشنهای مرتبط : 

 

لیزر مو زائد اصفهان| الکس 2020

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.