لیزر موهای زائد چگونه انجام می شود؟

لیزر موهای زائد چگونه انجام می شود؟

روز به روز به متقاضیان لیزر برای مو‌های زائد اضافه می‌شود و برای همین رقابت بین کلینیک‌های پوست بیشتر شده است. اگر دوست دارید اطلاع کامل و جامعی درباره لیزر مو‌های زائد کسب کنید با این مطلب همراه باشید. شاید اصلا برای شما سوال پیش آمده باشد که به چه شکلی لیزر می‌تواند مو‌های زائد را از بین برد و آیا واقع این روش دائمی است و ارزش هزینه کردن را دارد؟ این سوال و چندین سوال متداول دیگر درباره لیزر مو های زائد وجود دارد که در این مطلب به سوال : لیزر موهای زائد چگونه انجام می شود؟ پرداخته ایم:

لیزر موهای زائد چگونه انجام می شود؟ پالس های مختلفی از اشعه لیزر بر روی پوست تابیده می شود و به این شکل گرما روی ریشه مو‌های زائد تاثیر می گذارد و بعد از چند روز مو سست شده و می‌ریزد. فقط باید بدانید که لیزر در دوره آناژن است که بر روی مو های زائد تاثیر می‌گذارد و می‌تواند آنها را از بین ببرد پس متوجه شدید که چرا قبل از انجام لیزر از مراجعه کننده می‌خواهند که به مدت دو هفته قبل از جلسه لیزر مو های زائد را اصلاح نکند. به این شکل می‌توان مطمئن بود که حداکثر مو‌ها به دوره آناژن رسیده‌اند ولی از طرفی دوره‌های ترمیمی و همچنین تکرار باید انجام شود دلیل این تکرار این است که اگر پرمویی زیاد باشد امکان دارد که تعدادی از مو‌ها حتی بد از دو هفته هم از پوست بیرون نیامده باشند یا حتی هنوز پیاز آنها هم تشکیل نشده باشد از طرفی هم ممکن است تمام مو‌ها به مرحله آناژن برسند و بریزند ولی بعد از جلسه اول باز همان مو‌ها که از بین رفته‌اند این بار نرم‌تر و کمرنگ‌تر رشد می‌کنند و دوباره باید اشعه لیزر به آنها تابیده شود و این جلسات تا جایی ادامه پیدا می کند که مو‌های زائد از بین رفته باشند.

لیزر موهای زائد اصفهان

خدمات مراقبت و زیبایی پوست

مرکز لیزر دکتر محمدرضا حاجیان

لیزر موهای زائد اصفهان

جهت آشنایی بیشتر با خدمات و اطلاعات تماس به بخش تماس با ما سایت مراجعه نمایید

تماس با ما : لیزر موهای زاید دکتر محمد رضا حاجیان : بهترین مرکز لیزر اصفهان

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

3 Comments

  1. یکی از بهترین مرکزهای لیزر موی زاید دراصفهان مرکز لیزر دکتر محمد رضا حاجیان می باشد که با دستگاه پیشرفته پرسنل اموزش دیده و اپراتور خوب و کلینیک شیک تجربه عالی لیزر موی زاید فراهم میکنند
    ممنون

  2. من از لیزر موهای زائد دکتر حاجیان برای چانه و دست و پاها استفاده کردم کارشون که حرف نداره و پکیج های لیزر و تخفیف هاشون هم زیاده .

    1. تشکر از شما ندا خانم

دیدگاه ها بسته شده اند.

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.