بهترین لیزر موی زاید اصفهان | سن مناسب ليزر موی زاید

سن مناسب لیزر موی زاید چه زمانی است ؟

سن مناسب لیزر موی زاید

با گذر زمان لیزر موی زاید یک روش عملی و ایمن برای از بین بردن موهای زائد نواحی مختلف بدن به شمار می آید و همچنین این روند با محبوبیت زیادی همراه بوده و بیشتر افراد از همه گرو های سنی مختلف علاقه زیادی به لیزر موهای زائد نشان می دهند . زمانی که  می خواهیم بدانیم سن مناسب لیزر موی زاید چه زمانی است ؟ نظر های متفاوتی وجود دارد با این حال  دستور العمل کلی هست که اکثر متخصصان زیبایی از آن پیروی می کنند که به شما کمک می کند شروع درمان را تعیین کنید .

متخصصان پوست و زیبایی بهترین سن لیزر میو زاید را به نوجوان ها ارائه می دهند اما معمولا مراجعین کمتر از 12 سال را درمان نمی کنند اگر چه این روش کاملا بی خطر است اما عارضه هایی مثل تغییر رنگدانه یا سوزش وجود دارد که ممکن است برای کودکان مشکل ساز بشود . این روش همچنین برای افراد کم سن و سال می تواند ناراحتی به همراه داشته باشد به طور مثال استفاده از کرم های بی حسی که درمانگر حین انجام لیزر استفاده می کند برای افراد جوان تر می تواند مشکل بشود .

مشکلات مربوط به لیزر موهای زائد نوجوانان

برخی از متخصصان لیزر موهای زائد هستند که در مورد استفاده از لیزر برای افراد کم سن و سال تردید دارند بزرگترین مانع این است که هورمون های بزرگسالی حتی پس از یک جلسه لیزر موهای زائد می تواند به سرعت باعث رشد موهای مجدد بشوند اگرچه این نحوه درمان از شر موهایی که امروز در حال رشد هستن شما رو خلاص می کند اما روی موهایی که در هفته ها یا ماههای بعدی از درمان رشد می کنند تاثیری نخواهد داشت.

آیا لیزر موهای زائد برای نوجوانان ایمن است؟

خطرات لیزر موهای زائد برای بزرگسالان و نوجوانان یکسان است . حداقل سن پذیرفته شده برای شروع درمان با لیزر برای رفع موهای زائد می تواند چهارده سال تمام باشه اما متخصصان توصیه می کنند تا زمان بلوغ یک نوجوان منتظر بماند. 

آیا تاثیر لیزر موی زاید 100 درصد است ؟

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.