بهترین لیزر موی زاید اصفهان | مزایای درماپلنینگ چیست؟

مزایای درماپلنینگ چیست؟

درماپلنینگ 

درماپلنینگ یک روش درمانی بدون جراحی است که هدف آن از بین بردن سلولهای مرده پوست از سطح پوست است. در طی یک درمان درماپلنینگ ، چاقوی جراحی در یک زاویه ۴۵ درجه قرار گرفته و به آرامی با سطح پوست شما مسواک زده می شود. این ضربات سبک و سریع پر ، پوست مرده و کدر و همچنین ناخالصی هایی را که ممکن است با گذشت زمان روی پوست جمع شده باشند ، از بین می برد.

این روش به تنهایی ۱۵ تا ۲۰ دقیقه به طول می انجامد ، و بدون هیچگونه قطعی به وقفه نیاز است. Dermaplaning شیوه ای متفاوت در لایه برداری پوست است. در این روش پوست به صورت عمیق لایه برداری شده و دارای ساختاری بهتر و به مراتب سالم تر می شود.

طبق شواهد تاریخی این شیوه از زمان های دور در کشور ژاپن در بین مردان و زنان مرسوم بوده اند. “کائو سوری” یا همان درماپلنینگ از امور رایج در سالن های زیبایی ژاپنی است. با توجه به اثرت شگفت انگیز این شیوه درمانی، این روزها در همه مراکز معتبر آرایشی  استفاده می شود.

بهترین لیزر موی زاید اصفهان | درماپلنینگ پوست چیست ؟

بیشتر بخوانید : درماپلنینگ پوست چیست ؟

درماپلنینگ یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست است که می تواند بدون توقف یا استفاده از لایه بردارهای شیمیایی یا  لیزر ، نتایج فوری قابل رویتی ایجاد کند. از مزایای درمان های معمول درماپلنینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. چین و چروک و خطوط ریز را به حداقل برسانید . 
  2. کاهش  رنگدانه های پوست 
  3. زخم های آکنه و اثر آن کمرنگ می شود . 
  4. پوستی نرم و لطیف به ارمغان می آورد . 
  5. پوستی درخشان و شفاف پیدا می کنید . 

علاوه بر این ، درمان های پوستی می توانند نفوذ کرم ها و سرم های مراقبت از پوست به بافت پوستی عمیق تر را انجام دهند و منجر به نتایج قابل توجه تری شوند.

ارتباط با اسکین کر و بهترین لیزر موی زاید اصفهان 

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

2 Comments

  1. دکتر سمیه صلصالی از کلینیک لیزر موی زاید دکتر محمدرضا حاجیان برای من درماپلنینگ انجام دادند بعد از این تکنیک احساس خیلی سبکی روی پوستم احساس کردم مثل اینکه پوستم تازه داره نفس میکشه البته این درمان همراه با درمان جوش های صورتم انجام میشه در نتیجه هم جوشهای صورتم کم شده هم صورتم پوست شفاف تری پیدا کرده و خیلی راضیم .

    1. با سلام ، سپاس و آرزوی سلامتی

دیدگاه ها بسته شده اند.

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.