بهترین لیزر موی زاید اصفهان | درماپلنینگ پوست چیست ؟

درماپلنینگ پوست چیست ؟

درماپلنینگ پوست

درماپلنینگ پوست یک عمل زیبایی است که لایه های بالایی پوست را از بین می برد. این روش با هدف از بین بردن چین و چروک های ریز و جای زخم های عمیق آکنه ، و همچنین ایجاد سطح پوست صاف و روشن کار می کند.
درماپلنینگ پوست برای اکثر افراد بی خطر است ، هنگامی که این روش توسط یک متخصص پوست انجام می شود ، خطر عوارض جانبی کمی دارد.
این روش برای بازیابی به قطعی زمان نیاز ندارد ، که این کار را بسیار راحت می کند. دشوارترین قسمت ممکن است یافتن پزشک متخصص باشد که این کار را به خوبی انجام دهد.

متخصصان پوست می گویند این روش درمانی برای افرادی که می خواهند پوست خود را جوان تر ، صاف و روشن نشان دهند موثر است . پاکسازی پوست بهترین راه برای بازگرداندن نشاط و سلامت پوست است. در مراکز آرایشی با استفاده از شیوه های خاص می توان تا حدود زیادی وضعیت پوست را بهبود داد. برای رفع جوش، درمان پیری زود رس، برطرف کردن افتادگی پوست و …. ابتدا باید پوست را به طور عمیق تمیز کرد. پاکسازی و لایه برداری پوست به روش درماپلنینگ یکی از جدیدترین متدهای روز دنیاست که نتایج فوق العاده ای را در بر داشته است. برای داشتن پوست صاف ، درخشان و سالم، از شیوه های نوین و کارامدتر استفاده کنید.

درماپلنینگ را می توان برای هر نوع پوست و هر کسی که دارای موارد زیر است استفاده کرد:

  1. جای جوش
  2. پوست کدر
  3. پوست خشک
  4. پوست آسیب دیده از آفتاب
  5. چین و چروک خوب

بهترین لیزر موی زاید اصفهان | درماپلنینگ پوست

خطرات و عوارض جانبی درماپلنینگ پوست

درماپلنینگ یک روش کم خطر است. عوارض جانبی ممکن است قرمزی جزئی در صورت شما در چند ساعت پس از درمان باشد. بعضی از افراد در طی یکی دو روز پس از درمپلنینگ دچار جوش های سفید روی پوست خود می شوند.

عفونت و زخم پس از درماپلنینگ نادر است ، اما اتفاق می افتد. در صورت ایجاد زخم در اثر درماپلنینگ ، ممکن است پزشک شما نیاز به درمان بافت اسکار با تزریق استروئید داشته باشد تا بافت اسکار نرم شود.

یکی دیگر از عوارض جانبی احتمالی ، یک رنگدانه تکه ای پوست در ناحیه ای است که شما عمل می کنید ، که با گذشت زمان ممکن است کاهش یابد یا از بین برود.

 

مطالب پیشنهادی : 

تماس با ما 

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.