تکنولوژی لیزر برای از بین بردن موهای سفید و خاکستری | بهترین لیزر موی زاید اصفهان

تکنولوژی لیزر برای از بین بردن موهای سفید و خاکستری

پیشرفت تکنولوژی لیزر از بین بردن موهای سفید و خاکستری

در موهای سفید ملانین کافی در ساختار فولیکول مو وجود ندارد و به همین دلیل هیچ نوع لیزری را جذب نمی کنند. روش های درمانی بسیاری با استفاده از دستگاه های مختلف لیزر مو به منظور از بین بردن موهای سفید و خاکستری به کار برده شده اند اما هیچ کدام مؤثر نبوده اند.

روش های دیگری هم مانند الکترولیز برای از بین بردن دائمی موهای زائد وجود دارد. البته نتایج این تکنیک ها به اندازه ی لیزر ماندگار نیست. با این حال الکترولیز می تواند به میزان چشمگیری از رشد مجدد موهای زائد جلوگیری کند.

تکنولوژی لیزر برای از بین بردن موهای سفید و خاکستری | بهترین لیزر موی زاید اصفهان

از بین بردن موهای زائد با تکنیک الکترولیز بسیار زمان بر است

چون تک تک تارهای مو باید مورد هدف قرار بگیرند. این در حالی است که در روش لیزر به طور هم زمان چندین تار مو را مورد هدف قرار می دهند. به این ترتیب به زمان کمتری نیاز است. اگر هنوز همه ی موهای بدن شما سفید یا خاکستری نشده توصیه می کنیم یک دوره لیزر موهای زائد با لیزر و الکترولیز را با هم انجام دهید تا از مزایای هر دو تکنیک بهره مند شوید و بهترین نتیجه را بگیرید. به این ترتیب تمام موهای سفید و خاکستری که توسط لیزر تحت تأثیر قرار نمی گیرد، با الکترولیز از بین می روند. می توانید موهایی هم که تیره تر هستند را در مدت کوتاه تری با لیزر از بین ببرید.

حتما در این زمینه به یک متخصص پوست و مو مراجعه کنید. پزشک متخصص همه ی تکنیک های درمانی را با توجه به شرایط شما مورد بررسی قرار می دهد و همچنین تشخیص می دهد که آیا موهای تیره ی شما به اندازه کافی ملانین دارند که لیزر بر آن ها تاثیر گذار باشد یا خیر.

با پیشرفت تکنولوژی در زمینه ی لیزر برای حذف موهای زائد، دستگاه هایی ابداع شده اند. که امکان استفاده از هر دو روش درمان الکترولیز و لیزر الکساندرایت در یک دستگاه وجود دارد. به این ترتیب اپراتور لیزر می تواند با تنظیم دستگاه، درمان مناسب برای هر بخش از بدن بیمار را انجام دهد.

آیا با کمک لیزر می توان موهای خاکستری را نیز از بین برد؟

همان طور که گفته شد میزان اثربخشی لیزر به تفاوت رنگ پوست و موی فرد بستگی دارد. و به همین دلیل لیزر موهای زائد بر موهای سیاه یا قهوه ای تیره تاثیر بیشتری دارد. اگر موهای شما خاکستری، سفید، بلوند یا قرمز است. درمان های دیگری نیز برایتان وجود دارد. علت این که لیزر نمی تواند موهای خاکستری را از بین ببرد. این است که در این روش لیزر رنگ دانه ی موها را هدف قرار می دهد. رنگ های دیگر مو مثل سفید و خاکستری ملانین کمی دارند. و اندازه کافی تیره نیستند که بتوانند اشعه های لیزری را جذب کنند.

 


مرکز لیزر و زیبایی دکتر محمدرضا حاجیان

لیزر موهای زاید ، لیزر جوانسازی صورت ، لیزر فراکشنال

رزرو نوبت از طریق شماره های زیر:
09130275055
03136672152

آدرس: شیخ صدوق شمالی، جنب پل هوایی میر، روبروی دبیرستان امام صادق، ساختمان ١۵٧، طبقه اول

صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا حاجیان لیزر موی زاید اصفهان 


بیشتر بدانید: 

جلوگیری از جوش زدن بعد از لیزر موهای زائد

کسی که جوش های ریز دارد می تواند لیزر مو انجام دهد؟

از بین بردن موهای رنگی با لیزر

علت موثر نبودن لیزر بر موهای سفید چیست؟

آیا لیزر بر موهای قرمز تاثیر گذار است؟

مطالب مرتبط

مطالب پر بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error:

طراحی ، بهینه سازی سایت و سئو اصفهان توسط دیجیتال مارکتینگ کلینیک24

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به دکتر محمد رضا حاجیان می باشد.